129975

STOLAR, ett par, empirestil, 1800/1900-tal

Bud: 425 kr
Utropspris: 300 kr

Höjd 87/ 40 cm. Bruksslitage.

  • 23 oktober 2019 kl. 19:38:56
    126060 (425 kr)
    125602 (400 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 19:38:44
    126060 (375 kr)
    125602 (350 kr)
  • 23 oktober 2019 kl. 15:52:17
    126060 (125 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 08:27:40
    110590 (100 kr)