155867

STOLAR, Karl Johan, 1800-talets första del

Bud: 125 kr
Avslutat 15 augusti 20:56
Utropspris: 400 kr

Höjd 86cm, sitthöjd, 48cm. Bruksslitage.

  • 15 augusti 2020 kl. 20:54:56
    93838 (125 kr)
  • 13 augusti 2020 kl. 02:54:57
    93355 (100 kr)