126665

STOLAR, nyrenässans, 1800-talets sista del, 4st

Bud: 475 kr
Utropspris: 800 kr

Ek. Sitthöjd 48cm, höjd 102cm. Bruksslitage, mindre skador.

  • 13 september 2019 kl. 20:07:28
    120692 (475 kr)
    116647 (450 kr)
  • 4 september 2019 kl. 17:45:02
    120692 (425 kr)
  • 4 september 2019 kl. 17:44:56
    124542 (400 kr)
    120692 (400 kr)
  • 4 september 2019 kl. 12:10:41
    124542 (325 kr)
  • 4 september 2019 kl. 12:10:25
    120692 (300 kr)
    124542 (300 kr)
  • 3 september 2019 kl. 18:07:02
    120692 (125 kr)
  • 1 september 2019 kl. 13:31:10
    124542 (100 kr)