165330

STOR BULKRUKA, mässing, 1800/1900-tal

Bud: 200 kr
Avslutat 25 november 20:46
Utropspris: 500 kr

Höjd 22 cm. Ø ca 28 cm. Bruksslitage.

  • 25 november 2020 kl. 09:49:59
    1555 (200 kr)
    117408 (175 kr)
  • 22 november 2020 kl. 09:39:06
    117408 (125 kr)
  • 20 november 2020 kl. 16:26:56
    102853 (100 kr)