130190

STOR KAFFEPANNA, koppar, 1800/1900-tal

Bud: 150 kr
Utropspris: 400 kr

Längd 35 cm. Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 26 oktober 2019 kl. 08:50:06
    126003 (150 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 22:25:00
    119835 (125 kr)
  • 15 oktober 2019 kl. 21:31:00
    90835 (100 kr)