162281

STOR KANNA, mässing, 1900-tal

Bud: 100 kr
Slutar idag 20:32
Utropspris: 400 kr

Höjd 57cm. Bruksslitage.

  • 10 oktober 2020 kl. 19:48:10
    126011 (100 kr)