162283

STOR KANNA, mässing, 1900-tal

Bud: 100 kr
Slutar idag 20:36
Utropspris: 400 kr

Höjd ca 40cm. Bruksslitage.

  • 14 oktober 2020 kl. 21:26:21
    90835 (100 kr)