130013

STOR KANNA, porslin, barockstil, troligen Tyskland, 1900-talets början

Bud: 100 kr
Utropspris: 500 kr

Reliefdekor. Höjd 41 cm. Bruksslitage.

  • 16 oktober 2019 kl. 19:05:33
    125602 (100 kr)