121739

STOR KASTRULL, allmoge, 1800/1900-tal

Bud: 100 kr
Slutar 20 juni 20:51
Utropspris: 300 kr

Total längd 80 cm, Ø 36 cm. Mässing samt trä. Bucklor, bruksslitage.

  • 13 juni 2019 kl. 18:50:27
    114084 (100 kr)