127575

STOR KASTRULL, allmoge, 1800/1900-tal

Bud: 325 kr
Utropspris: 300 kr

Total längd 80 cm, Ø 36 cm. Mässing samt trä. Bucklor, bruksslitage.

  • 16 september 2019 kl. 13:43:06
    100552 (325 kr)
    97885 (300 kr)
  • 16 september 2019 kl. 13:43:02
    100552 (275 kr)
    97885 (250 kr)
  • 16 september 2019 kl. 13:42:56
    100552 (225 kr)
    97885 (200 kr)
  • 16 september 2019 kl. 13:42:52
    100552 (175 kr)
    97885 (150 kr)
  • 15 september 2019 kl. 21:44:51
    100552 (125 kr)
  • 12 september 2019 kl. 00:18:29
    97885 (100 kr)