154412

STOR TEBURK, tenn, 1800-tal

Bud: 850 kr
Slutar 30 augusti 19:46
Utropspris: 1 500 kr

Höjd 21cm, Ø 18cm. Målad dekor. Bruksslitage, färgbortfall.

  • 24 juli 2020 kl. 20:31:43
    90887 (850 kr)
  • 23 juli 2020 kl. 10:03:42
    93256 (800 kr)
  • 23 juli 2020 kl. 10:03:42
    90887 (750 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 20:46:38
    90887 (650 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 20:46:38
    93256 (600 kr)
  • 15 juli 2020 kl. 08:54:15
    93256 (475 kr)
  • 14 juli 2020 kl. 14:59:35
    130315 (450 kr)
  • 13 juli 2020 kl. 19:49:51
    119463 (425 kr)
  • 13 juli 2020 kl. 19:49:47
    93256 (400 kr)
  • 13 juli 2020 kl. 19:49:47
    119463 (375 kr)
  • 13 juli 2020 kl. 19:49:43
    93256 (350 kr)
  • 13 juli 2020 kl. 19:49:43
    119463 (325 kr)
  • 13 juli 2020 kl. 19:49:39
    93256 (300 kr)
  • 13 juli 2020 kl. 19:49:39
    119463 (275 kr)
  • 13 juli 2020 kl. 19:49:35
    93256 (250 kr)
  • 13 juli 2020 kl. 19:49:35
    119463 (225 kr)
  • 13 juli 2020 kl. 10:24:21
    93256 (200 kr)
  • 12 juli 2020 kl. 21:46:59
    119463 (175 kr)
  • 11 juli 2020 kl. 21:20:15
    90887 (150 kr)
  • 10 juli 2020 kl. 18:03:46
    102408 (125 kr)
  • 9 juli 2020 kl. 20:43:01
    123730 (100 kr)