162454

STORMLYKTA, Primus 1020, 2st

Bud: 150 kr
Slutar 23 oktober 19:58
Utropspris: 600 kr

Höjd 35cm. Slitage. Saknar glas. Ena saknar hänkel. Skador.

  • 14 oktober 2020 kl. 12:35:44
    91866 (150 kr)
  • 14 oktober 2020 kl. 03:08:40
    102511 (125 kr)
  • 13 oktober 2020 kl. 11:43:10
    93439 (100 kr)