144260

STORT MATSALSBORD, mahogny, The One, 1900/2000-tal

Bud: 1 600 kr
Utropspris: 2 500 kr

Längd 275 cm. Bredd 120 cm. Höjd ca 82 cm. Bruksslitage. Ej ihopmonterat.

  • 5 april 2020 kl. 21:43:38
    125602 (1 600 kr)
  • 5 april 2020 kl. 21:43:38
    96505 (1 500 kr)
  • 5 april 2020 kl. 21:43:23
    96505 (1 400 kr)
  • 5 april 2020 kl. 21:43:23
    125602 (1 350 kr)
  • 5 april 2020 kl. 21:43:08
    96505 (1 100 kr)
  • 5 april 2020 kl. 21:43:08
    125602 (1 050 kr)
  • 5 april 2020 kl. 21:41:24
    125602 (1 000 kr)
  • 5 april 2020 kl. 21:41:24
    99687 (950 kr)
  • 5 april 2020 kl. 21:41:02
    125602 (900 kr)
  • 5 april 2020 kl. 21:41:02
    99687 (850 kr)
  • 5 april 2020 kl. 21:40:47
    125602 (800 kr)
  • 5 april 2020 kl. 21:39:45
    99687 (750 kr)
  • 5 april 2020 kl. 21:39:42
    96505 (700 kr)
  • 5 april 2020 kl. 21:39:42
    99687 (700 kr)
  • 5 april 2020 kl. 21:39:35
    96505 (650 kr)
  • 5 april 2020 kl. 21:39:35
    99687 (600 kr)
  • 5 april 2020 kl. 20:21:46
    96505 (550 kr)
  • 5 april 2020 kl. 20:21:46
    99687 (500 kr)
  • 5 april 2020 kl. 20:03:57
    99687 (475 kr)
  • 5 april 2020 kl. 20:03:56
    125602 (450 kr)
  • 5 april 2020 kl. 20:03:51
    125602 (350 kr)
  • 5 april 2020 kl. 20:03:51
    99687 (325 kr)
  • 5 april 2020 kl. 20:03:47
    125602 (300 kr)
  • 5 april 2020 kl. 20:03:47
    99687 (275 kr)
  • 5 april 2020 kl. 20:03:43
    125602 (250 kr)
  • 5 april 2020 kl. 20:03:43
    99687 (225 kr)
  • 5 april 2020 kl. 20:03:38
    125602 (200 kr)
  • 5 april 2020 kl. 20:03:38
    99687 (175 kr)
  • 3 april 2020 kl. 07:29:01
    125602 (150 kr)
  • 31 mars 2020 kl. 21:21:43
    99687 (125 kr)
  • 30 mars 2020 kl. 16:52:23
    126569 (100 kr)