137083

STRÖARE, Ryssland, 18/1900-tal, silver

Bud: 225 kr
Utropspris: 500 kr

Yakov Nikolaevich Lyapunov, St. Petersburg, 1898-1903. Invändigt förgylld. Längd 17.5cm. Vikt 61g.

  • 19 januari 2020 kl. 20:19:30
    125602 (225 kr)
    91653 (200 kr)
  • 16 januari 2020 kl. 10:56:57
    125602 (175 kr)
    127112 (150 kr)
  • 15 januari 2020 kl. 22:25:28
    127112 (125 kr)
  • 8 januari 2020 kl. 16:59:30
    125602 (100 kr)