162612

STRÖSOCKERSKÅL, FRUKTFAT, nysilver, 1900-talets första hälft

Bud: 125 kr
Slutar 24 oktober 20:24
Utropspris: 400 kr

Sockerskålen höjd 26 cm. Frukstkålen höjd 31.5 cm, diameter 28,5 cm. Bruksslitage.

  • 17 oktober 2020 kl. 20:56:26
    127373 (125 kr)
  • 15 oktober 2020 kl. 09:59:13
    117174 (100 kr)