154410

STRÖSOCKERSKÅLAR, 2st, Strömbäcks glasbruk, 1800-talets första hälft

Bud: 1 600 kr
Slutar 30 augusti 19:42
Utropspris: 3 000 kr

Totalhöjd 23cm. Målad dekor. Båda locken med lagningar. Minimala fot- och toppnagg.

  • 4 augusti 2020 kl. 22:27:47
    133808 (1 600 kr)
  • 4 augusti 2020 kl. 22:27:38
    98584 (1 500 kr)
  • 4 augusti 2020 kl. 22:27:38
    133808 (1 500 kr)
  • 4 augusti 2020 kl. 22:27:27
    98584 (1 450 kr)
  • 4 augusti 2020 kl. 22:27:27
    133808 (1 400 kr)
  • 4 augusti 2020 kl. 22:27:08
    98584 (1 350 kr)
  • 4 augusti 2020 kl. 22:27:08
    133808 (1 300 kr)
  • 4 augusti 2020 kl. 22:26:52
    98584 (750 kr)
  • 4 augusti 2020 kl. 22:26:52
    133808 (700 kr)
  • 4 augusti 2020 kl. 17:43:46
    98584 (650 kr)
  • 4 augusti 2020 kl. 17:43:46
    90887 (600 kr)
  • 23 juli 2020 kl. 10:02:14
    98584 (550 kr)
  • 23 juli 2020 kl. 10:02:14
    93256 (500 kr)
  • 23 juli 2020 kl. 10:01:57
    98584 (425 kr)
  • 23 juli 2020 kl. 10:01:57
    93256 (400 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 19:27:51
    98584 (275 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 19:27:34
    93256 (250 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 19:27:34
    98584 (225 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 19:27:30
    93256 (200 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 19:27:30
    98584 (175 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 19:27:12
    93256 (150 kr)
  • 18 juli 2020 kl. 19:27:12
    98584 (125 kr)
  • 15 juli 2020 kl. 09:23:19
    93256 (100 kr)