121320

STRINGHYLLA, Nils & Kajsa Strinning, 1950/60-tal

Bud: 550 kr
Utropspris: 800 kr

Höjd 75 cm. Längd 78 cm. Djup 20 cm. Bruksslitage.

  • 15 juni 2019 kl. 19:10:43
    113563 (550 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 18:39:04
    123723 (500 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 18:39:04
    113563 (225 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 18:38:18
    123723 (400 kr)
  • 14 juni 2019 kl. 19:38:45
    113563 (225 kr)
  • 14 juni 2019 kl. 14:38:38
    93331 (200 kr)
  • 14 juni 2019 kl. 14:38:38
    114298 (150 kr)
  • 14 juni 2019 kl. 14:38:32
    93331 (175 kr)
  • 14 juni 2019 kl. 14:25:26
    114298 (150 kr)
  • 14 juni 2019 kl. 01:33:26
    118886 (125 kr)
  • 10 juni 2019 kl. 22:15:57
    93466 (100 kr)