121403

STURE MEIJER olja på pannå, signerad

Bud: 325 kr
Utropspris: 800 kr

44x36cm.

  • 16 juni 2019 kl. 14:23:01
    102329 (325 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 14:22:49
    123635 (300 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 14:22:49
    102329 (300 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 14:22:44
    123635 (275 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 14:22:44
    102329 (250 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 14:22:38
    123635 (225 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 14:22:38
    102329 (200 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 14:22:31
    123635 (175 kr)
  • 16 juni 2019 kl. 14:22:31
    102329 (150 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 14:54:01
    123635 (125 kr)
  • 10 juni 2019 kl. 20:23:23
    98584 (100 kr)