92217

SVÄRDKÄPP samt Dolk, Indien

Bud: 300 kr
Utropspris: 400 kr

Käpp längd 90cm, klingan 63cm, käppen sprucken längs med hela sidorna, slitage och skador. Dolk totallängd 37cm, slitage.

  • 13 maj 2018 kl. 15:19
    115868 (300 kr)
  • 13 maj 2018 kl. 15:19
    96321 (275 kr)
  • 12 maj 2018 kl. 20:14
    115868 (250 kr)
  • 12 maj 2018 kl. 20:14
    102241 (225 kr)
  • 12 maj 2018 kl. 20:14
    115868 (200 kr)
  • 12 maj 2018 kl. 20:14
    102241 (175 kr)
  • 12 maj 2018 kl. 20:14
    115868 (150 kr)
  • 12 maj 2018 kl. 20:14
    102241 (125 kr)
  • 9 maj 2018 kl. 20:06
    115868 (100 kr)