149198

SVANTE WARG, "Kvällsbadet", olja på duk, signerad

Bud: 225 kr
Utropspris: 500 kr

85x76cm. Dukskada.

  • 23 maj 2020 kl. 22:07:40
    131237 (225 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 22:07:40
    110076 (200 kr)
  • 14 maj 2020 kl. 19:08:32
    110076 (125 kr)
  • 14 maj 2020 kl. 00:21:55
    102136 (100 kr)