139863

SVANTE WARG, olja på duk, signerad

Bud: 375 kr
Utropspris: 800 kr

100 x 80 cm.

  • 17 februari 2020 kl. 21:35:39
    122190 (375 kr)
    128417 (350 kr)
  • 17 februari 2020 kl. 21:35:20
    122190 (275 kr)
    128417 (250 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 22:18:01
    122190 (200 kr)
  • 14 februari 2020 kl. 23:04:19
    126903 (175 kr)
  • 13 februari 2020 kl. 00:24:37
    126913 (150 kr)
  • 12 februari 2020 kl. 20:25:57
    126903 (125 kr)
  • 9 februari 2020 kl. 10:17:14
    128417 (100 kr)