203291

SVEA SÄFLUND, vy mot Uppsala domkyrka, olja på pannå, signerad

Bud: 100 kr
Avslutat 15 januari 20:06
Utropspris: 300 kr

32x40cm. Defekt ram.

  • 4 januari 2022 kl. 22:29:27
    110000 (100 kr)