204308

SVEN-ARNE "HÖKEN" HÖKENSTRÖM, figurkomposition, olja på duk, signerad

Bud: 400 kr
25 jan 19:50
Utropspris: 800 kr

29x23cm.

  • 16 januari 2022 kl. 14:55:42
    97885 (400 kr)
    110076 (375 kr)
  • 16 januari 2022 kl. 14:31:26
    97885 (350 kr)
  • 16 januari 2022 kl. 03:13:10
    127784 (325 kr)
  • 16 januari 2022 kl. 03:12:58
    97885 (300 kr)
    127784 (300 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 14:23:00
    97885 (275 kr)
    144354 (250 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 14:22:35
    97885 (225 kr)
    144354 (200 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 01:09:19
    97885 (175 kr)
    144354 (150 kr)
  • 14 januari 2022 kl. 22:50:10
    97885 (125 kr)
  • 14 januari 2022 kl. 18:05:18
    134913 (100 kr)