204307

SVEN-ARNE "HÖKEN" HÖKENSTRÖM, "Korsikan", olja på duk, signerad

Bud: 375 kr
25 jan 19:48
Utropspris: 1 200 kr

36,5x45cm.

  • 16 januari 2022 kl. 17:28:02
    97885 (375 kr)
    110076 (350 kr)
  • 16 januari 2022 kl. 14:55:01
    110076 (325 kr)
  • 16 januari 2022 kl. 14:54:31
    97885 (300 kr)
    110076 (275 kr)
  • 14 januari 2022 kl. 22:50:30
    97885 (125 kr)
  • 14 januari 2022 kl. 18:04:48
    134913 (100 kr)