204306

SVEN-ARNE "HÖKEN" HÖKENSTRÖM, "Tidens lindans", olja på duk, signerad

Bud: 300 kr
25 jan 19:46
Utropspris: 1 500 kr

48x33,5cm.

  • 15 januari 2022 kl. 16:25:03
    97885 (300 kr)
    93256 (275 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 14:22:14
    97885 (225 kr)
    144354 (200 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 01:08:15
    97885 (175 kr)
    144354 (150 kr)
  • 14 januari 2022 kl. 22:49:33
    97885 (125 kr)
  • 14 januari 2022 kl. 16:23:41
    137950 (100 kr)