114307

SVEN LIGNELL olja på duk, signerad

Bud: 150 kr
Utropspris: 600 kr

47x23cm

  • 16 mars 2019 kl. 19:26
    120651 (150 kr)
  • 13 mars 2019 kl. 18:47
    121556 (125 kr)
  • 2 mars 2019 kl. 00:31
    110076 (100 kr)