152999

SVEN-OLOV EHRÉN, färglitografi, signerad

Bud: 400 kr
Utropspris: 400 kr

38 x 62 cm.

  • 4 juli 2020 kl. 10:31:02
    131990 (400 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 10:31:02
    90341 (375 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 09:19:49
    90341 (350 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 00:16:16
    110076 (325 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 00:16:04
    131990 (300 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 00:16:04
    110076 (275 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 00:12:53
    131990 (200 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 00:12:53
    110076 (175 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 23:13:19
    131990 (100 kr)