121388

SVEN-OLOV EHRÉN, Färglitografi, signerad

Bud: 100 kr
Utropspris: 500 kr

Upplaga 95/360. 35x55cm. Bucklig passepartout.

  • 13 juni 2019 kl. 14:23:56
    122913 (100 kr)