149203

SVEN X:et ERIXSON, färglitografi, signerad

Bud: 650 kr
Utropspris: 500 kr

Upplaga 130/360. 27x37cm.

  • 23 maj 2020 kl. 16:40:02
    119076 (650 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 16:40:02
    124269 (600 kr)
  • 20 maj 2020 kl. 21:55:18
    124269 (550 kr)
  • 20 maj 2020 kl. 21:55:07
    119076 (500 kr)
  • 20 maj 2020 kl. 21:55:07
    124269 (500 kr)
  • 20 maj 2020 kl. 21:54:58
    119076 (475 kr)
  • 20 maj 2020 kl. 21:54:58
    124269 (450 kr)
  • 20 maj 2020 kl. 21:54:46
    119076 (425 kr)
  • 20 maj 2020 kl. 21:54:46
    124269 (400 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 09:57:11
    119076 (375 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 09:57:11
    112278 (350 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 09:57:08
    119076 (325 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 09:57:08
    112278 (300 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 09:57:05
    119076 (275 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 09:57:05
    112278 (250 kr)
  • 13 maj 2020 kl. 21:39:39
    119076 (225 kr)
  • 13 maj 2020 kl. 21:39:39
    112278 (200 kr)
  • 13 maj 2020 kl. 19:19:29
    112278 (125 kr)
  • 13 maj 2020 kl. 17:26:07
    119076 (100 kr)