152235

SVEN X:et ERIXSON, färglitografi

Bud: 225 kr
Utropspris: 400 kr

Signerad i trycket. 72x57cm. Gulnad.

  • 29 juni 2020 kl. 22:18:44
    120178 (225 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 22:18:44
    128038 (200 kr)
  • 29 juni 2020 kl. 20:54:49
    120178 (125 kr)
  • 20 juni 2020 kl. 06:46:45
    91140 (100 kr)