155228

SVEPASK, 1800-tal

Bud: 125 kr
Utropspris: 300 kr

Längd 40 cm. Bruksslitage.

  • 8 augusti 2020 kl. 19:01:29
    90839 (125 kr)
  • 6 augusti 2020 kl. 18:20:29
    94475 (100 kr)