131390

SYBORD, 1800-talets andra del

Bud: 225 kr
Utropspris: 300 kr

Höjd 75 cm. Bruksslitage.

  • 9 november 2019 kl. 20:14:50
    125602 (225 kr)
  • 9 november 2019 kl. 17:36:59
    126003 (200 kr)
  • 5 november 2019 kl. 19:52:26
    124092 (175 kr)
  • 5 november 2019 kl. 19:48:17
    119835 (150 kr)
  • 2 november 2019 kl. 10:56:17
    124092 (125 kr)
  • 1 november 2019 kl. 21:55:18
    91866 (100 kr)