152586

SYBORD, allmoge, 1800-tal

Bud: 375 kr
Slutar 4 juli 21:34
Utropspris: 300 kr

Total höjd 74 cm. Ø 40 cm. Bruksslitage.

  • 30 juni 2020 kl. 22:35:27
    117278 (375 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 22:35:27
    91128 (350 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 22:35:18
    117278 (325 kr)
  • 30 juni 2020 kl. 22:35:18
    91128 (300 kr)
  • 27 juni 2020 kl. 21:24:16
    117278 (225 kr)
  • 25 juni 2020 kl. 04:31:11
    91128 (200 kr)
  • 25 juni 2020 kl. 04:31:11
    119181 (175 kr)
  • 24 juni 2020 kl. 18:10:19
    119181 (100 kr)