107928

SYBORD mahogny, 1800-tal

Bud: 100 kr
Utropspris: 200 kr

54x43 cm, höjd 76 cm. Några fanérskador samt bulig skiva.

  • 9 december 2018 kl. 18:43
    119774 (100 kr)