152312

SYKORG, 1900-talets mitt

Bud: 150 kr
Avslutat 1 juli 19:08
Utropspris: 600 kr

Bredd 60 cm. Djup 40 cm. Höjd 54 cm. Bruksslitage.

  • 28 juni 2020 kl. 18:47:07
    130200 (150 kr)
  • 28 juni 2020 kl. 17:00:56
    124587 (125 kr)
  • 24 juni 2020 kl. 22:33:59
    125398 (100 kr)