98917

SYPUFF, 1940-tal

Bud: 150 kr
Utropspris: 300 kr

Höjd 45 cm, längd 44 cm. Ställvis kraftigt slitage av tyget.

  • 28 augusti 2018 kl. 21:41
    90435 (150 kr)
  • 18 augusti 2018 kl. 23:43
    91934 (125 kr)
  • 15 augusti 2018 kl. 14:21
    95039 (100 kr)