107919

SYSKRIN, Bodafors, 1900-talets mitt

Bud: 150 kr
Utropspris: 600 kr

Underrede i rotting. Överdel med invändiga fack. 66x40 cm. Höjd 71 cm. Hjultrissor. Defekta ben med sprickor (tejpade). Några repor, bruksslitage.

  • 10 december 2018 kl. 19:16
    90865 (150 kr)
  • 10 december 2018 kl. 12:00
    93653 (125 kr)
  • 6 december 2018 kl. 16:19
    111822 (100 kr)