144252

TABURETT, 2000-tal

Bud: 350 kr
Utropspris: 300 kr

Längd 100 cm. Sitthöjd ca 37 cm. Bruksslitage, viss smuts.

  • 5 april 2020 kl. 21:25:00
    103861 (350 kr)
  • 5 april 2020 kl. 20:08:39
    92373 (325 kr)
  • 3 april 2020 kl. 15:44:38
    119412 (300 kr)
  • 2 april 2020 kl. 23:15:41
    102926 (275 kr)
  • 2 april 2020 kl. 09:33:40
    119412 (250 kr)
  • 1 april 2020 kl. 11:45:58
    91934 (225 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 19:42:42
    106491 (200 kr)
  • 29 mars 2020 kl. 19:42:42
    119835 (175 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 11:00:05
    106491 (150 kr)
  • 27 mars 2020 kl. 11:00:05
    119835 (125 kr)
  • 26 mars 2020 kl. 23:53:50
    106491 (100 kr)