126837

TABURETTER, ett par, gustaviansk stil, 1900-talets början

Bud: 1 400 kr
Utropspris: 800 kr

45 x 45 cm. Höjd 42 cm. Bruksslitage.

  • 15 september 2019 kl. 18:35:50
    118975 (1 400 kr)
  • 15 september 2019 kl. 18:34:08
    125445 (1 350 kr)
    118975 (1 300 kr)
  • 15 september 2019 kl. 18:33:28
    125445 (1 250 kr)
    118975 (1 200 kr)
  • 15 september 2019 kl. 17:54:37
    125445 (1 150 kr)
  • 15 september 2019 kl. 16:01:30
    118975 (1 100 kr)
  • 15 september 2019 kl. 16:00:44
    125445 (1 050 kr)
    118975 (1 050 kr)
  • 15 september 2019 kl. 16:00:12
    125445 (1 000 kr)
    118975 (950 kr)
  • 15 september 2019 kl. 15:59:47
    125445 (900 kr)
    118975 (850 kr)
  • 15 september 2019 kl. 15:59:11
    125445 (800 kr)
    118975 (750 kr)
  • 14 september 2019 kl. 22:08:43
    125445 (700 kr)
    118975 (650 kr)
  • 14 september 2019 kl. 16:08:07
    125445 (600 kr)
  • 14 september 2019 kl. 13:41:39
    118975 (550 kr)
  • 14 september 2019 kl. 13:40:13
    125445 (500 kr)
    118975 (475 kr)
  • 9 september 2019 kl. 10:56:22
    125445 (450 kr)
  • 8 september 2019 kl. 07:23:14
    119531 (425 kr)
  • 6 september 2019 kl. 20:25:27
    97885 (400 kr)
    120126 (400 kr)
  • 6 september 2019 kl. 19:56:28
    97885 (375 kr)
    106491 (350 kr)
  • 6 september 2019 kl. 19:56:22
    106491 (225 kr)
    97885 (200 kr)
  • 5 september 2019 kl. 23:46:08
    106491 (125 kr)
  • 5 september 2019 kl. 21:22:38
    117174 (100 kr)