165333

TAGE FOUGSTEDT, spegel i tenn, signerad och daterad 1927

Bud: 700 kr
Avslutat 25 november 20:52
Utropspris: 1 500 kr

50 x 28 cm.

  • 25 november 2020 kl. 13:45:58
    101359 (700 kr)
    136748 (650 kr)
  • 25 november 2020 kl. 11:03:05
    136748 (600 kr)
  • 21 november 2020 kl. 21:36:51
    101359 (550 kr)
    105557 (500 kr)
  • 21 november 2020 kl. 08:29:15
    105557 (300 kr)
  • 20 november 2020 kl. 00:07:36
    127052 (275 kr)
  • 18 november 2020 kl. 19:35:02
    112463 (250 kr)
    124744 (250 kr)
  • 17 november 2020 kl. 10:07:31
    112463 (225 kr)
    93256 (200 kr)
  • 13 november 2020 kl. 10:02:10
    93256 (125 kr)
  • 12 november 2020 kl. 21:42:46
    119468 (100 kr)