133372

TAISTO KAASINEN, fat, stengods, 'Pomona', Upsala-Ekeby

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

Längd 37, djup 17,5 cm. Bruksslitage. Nagg. Några repor undertill.

  • 30 november 2019 kl. 17:16:08
    105926 (100 kr)