125043

TAK/VÄGGLAMPA Leola, Tyskland

Bud: 2 100 kr
Utropspris: 4 000 kr

Designad av Gaetano Sciolari för Leola, daterad 1976. 35x35cm, höjd 17cm. 5st ljuspunkter. I brukbart skick. Bruksslitage.

  • 25 augusti 2019 kl. 19:39:06
    93282 (2 100 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 19:00:27
    125052 (2 000 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 19:00:11
    125052 (1 900 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 18:16:58
    125052 (1 800 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 10:44:04
    125052 (1 700 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 10:43:51
    125052 (1 600 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 09:02:17
    93282 (1 500 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 08:59:30
    125052 (1 100 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 08:58:57
    125052 (900 kr)
  • 25 augusti 2019 kl. 08:54:09
    93282 (850 kr)
  • 24 augusti 2019 kl. 19:19:18
    112463 (800 kr)
  • 23 augusti 2019 kl. 19:59:58
    125052 (750 kr)
  • 23 augusti 2019 kl. 19:59:39
    125052 (700 kr)
  • 23 augusti 2019 kl. 19:59:25
    125052 (650 kr)
  • 22 augusti 2019 kl. 09:41:21
    120564 (600 kr)
  • 18 augusti 2019 kl. 23:13:16
    112463 (550 kr)
  • 18 augusti 2019 kl. 23:13:05
    112463 (300 kr)
  • 16 augusti 2019 kl. 15:32:11
    102146 (150 kr)
  • 14 augusti 2019 kl. 09:19:49
    122402 (125 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 09:29:41
    105557 (100 kr)