125043

TAK/VÄGGLAMPA Leola, Tyskland

Bud: 550 kr
Slutar 25 augusti 19:40
Utropspris: 4 000 kr

Designad av Gaetano Sciolari för Leola, daterad 1976. 35x35cm, höjd 17cm. 5st ljuspunkter. I brukbart skick. Bruksslitage.

  • 18 augusti 2019 kl. 23:13:16
    112463 (550 kr)
  • 18 augusti 2019 kl. 23:13:05
    112463 (300 kr)
  • 16 augusti 2019 kl. 15:32:11
    102146 (150 kr)
  • 14 augusti 2019 kl. 09:19:49
    122402 (125 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 09:29:41
    105557 (100 kr)