153358

TAKARMATURER, ett par, mässing, 1900-talets mitt/andra hälft

Bud: 0 kr
Slutar 10 juli 21:16
Utropspris: 500 kr

Lampornas höjd utan sladd 13,5 cm, diameter ca 12 cm. Bruksslitage. Ej funktionstestade.