121180

TAKLAMPA, art deco, 1930-tal

Bud: 800 kr
Utropspris: 1 200 kr

Ø 60 cm. Höjd 65 cm. Bruksslitage.

  • 15 juni 2019 kl. 19:07:42
    118189 (800 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 19:07:42
    92128 (750 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 16:11:57
    92128 (650 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 16:11:57
    118218 (600 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 11:35:23
    118218 (550 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 11:35:23
    96009 (500 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 01:40:04
    96009 (400 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 01:40:04
    118189 (375 kr)
  • 14 juni 2019 kl. 20:08:13
    96009 (350 kr)
  • 11 juni 2019 kl. 23:27:49
    118189 (325 kr)
  • 11 juni 2019 kl. 23:27:49
    95851 (300 kr)
  • 11 juni 2019 kl. 14:04:37
    118189 (275 kr)
  • 11 juni 2019 kl. 14:04:24
    118218 (250 kr)
  • 11 juni 2019 kl. 14:04:24
    118189 (250 kr)
  • 11 juni 2019 kl. 14:03:40
    118218 (225 kr)
  • 11 juni 2019 kl. 14:03:40
    118189 (200 kr)
  • 11 juni 2019 kl. 14:03:24
    118218 (175 kr)
  • 11 juni 2019 kl. 14:03:24
    118189 (150 kr)
  • 10 juni 2019 kl. 14:31:51
    118218 (125 kr)
  • 9 juni 2019 kl. 11:14:26
    111172 (100 kr)