178969

TAKLAMPA, jugend, 1900-talets första del

Bud: 175 kr
Avslutat 13 april 20:50
Utropspris: 400 kr

Ø ca 30cm. Bruksslitage.

  • 11 april 2021 kl. 13:51:05
    140745 (175 kr)
  • 11 april 2021 kl. 13:51:05
    118189 (150 kr)
  • 10 april 2021 kl. 20:39:45
    118189 (125 kr)
  • 8 april 2021 kl. 16:03:52
    128392 (100 kr)