139760

TALLLRIKAR, 2 st, Kina, 1700/1800-tal

Bud: 175 kr
Utropspris: 300 kr

22-23,5 cm. Ena tallriken med några små nagg, den andra tallriken med lagning.

  • 13 februari 2020 kl. 00:07:19
    93355 (175 kr)
  • 13 februari 2020 kl. 00:07:05
    90329 (150 kr)
    93355 (150 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 17:43:57
    90329 (125 kr)
  • 7 februari 2020 kl. 16:49:31
    93256 (100 kr)