165928

TALLRIK, Kina, 1700-tal

Bud: 175 kr
Slutar 1 december 20:26
Utropspris: 1 200 kr

Porslin. Diameter 19cm, höjd 2.5cm. Smärre nagg runt om.

  • 19 november 2020 kl. 16:52:36
    93256 (175 kr)
    90329 (150 kr)
  • 19 november 2020 kl. 16:48:33
    90329 (125 kr)
  • 19 november 2020 kl. 12:06:52
    93256 (100 kr)