165146

TALLRIK, Kina, 1700/1800-tal

Bud: 200 kr
Avslutat 23 november 19:02
Utropspris: 300 kr

Ø 22,5 cm. Med lagning och nagg.

  • 13 november 2020 kl. 22:10:02
    93256 (200 kr)
    97885 (175 kr)
  • 11 november 2020 kl. 15:36:01
    93256 (150 kr)
    90329 (125 kr)
  • 11 november 2020 kl. 14:33:08
    90329 (100 kr)