133688

TALLRIKAR, 12 st, mellamin, Perstorp, 1970-tal

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

Diameter 25 cm. Skål medföljer. Bruksslitage.

  • 26 november 2019 kl. 18:42:34
    118579 (100 kr)